
254 ₴
215,90 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вага | 0,13 кг |
| Тип іграшки | Машинка |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | в комплекті |
| Категорія товару | Колекційні машинки |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріали | метал, пластик |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір | 16х7х6 см |
| Розміри паковання | 16х7х6 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Машинка |
| Тип елементів живлення | в комплекті |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |
| Елементи живлення в комплекті | в комплекті |