
102 ₴
86,70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Вік | від 6 років |
| Висота (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | 2+ |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 32 |
| Комплект постачання | картки-розфарбовки 56 шт, фломастери 6шт |
| Комплектація | картки-розукрашки 56 шт., фломастери 6 шт. |
| Кількість учасників | 2+ |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 16х3х9 см |
| Розміри паковання | 16х3х9 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в пакованні (см) | 3 |
| Мова | українська |