

204 ₴
Яскрава іграшка для захопливих рольових ігор, що поєднує динамічний вигляд спецтехніки з безпекою й практичністю. Створена, щоб викликати усмішку та заохотити дитячу уяву до створення власних будівельних історій.
Реалістичний образ автокрана з обертовим елементом, рухливими деталями та яскравим оформленням робить гру живою й цікавою. Ергономічна форма дозволяє легко тримати іграшку в маленьких руках, а гладкі краї забезпечують комфорт під час гри.
Практичність — іграшка витримує інтенсивну гру, при цьому зберігає яскравість кольорів і форму. Вона чудово підходить як подарунок для дітей, які люблять будівельну тему та техніку.
Рекомендується використовувати під наглядом дорослих; уникати попадання в рот дрібних деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вага | 0,25 кг |
| Тип іграшки | Бетономішалка |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 7 |
| Матеріали | пластик |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір | 12х12х25 см |
| Розміри паковання | 12х12х25 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Бетономішалка |
| Колір | 0,25 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |