
133 ₴
113,05 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вага | 0,55 кг |
| Тип іграшки | Кінетичний пісок |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категорія товару | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | кінет.пісок — 500 г, формочки — 5 шт. |
| Комплектація | кінет.пісок — 500 г, формочки — 5 шт. |
| Розмір | 16х23х7 см |
| Розміри паковання | 16х23х7 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в пакованні (см) | 23 |