
138 ₴
117,30 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Тубус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вага | 0,35 кг |
| Тип іграшки | Набори для ліплення |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Категорія товару | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | тісто в стиках — 14 шт., формочка — 1 шт., очі, стек, |
| Комплектація | тісто в стиках — 14 шт., формочка — 1 шт., очі, стек, |
| Розмір | 7х20х7 см |
| Розміри паковання | 7х20х7 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Колір | 0,35 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |