
220 ₴
187 ₴
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Основні | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Тип іграшки | Мотоцикл |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 10 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категорія товару | Інші конструктори |
| Матеріал | полімерні матеріали |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Виробник | Лядська |
| Розмір | 25х15х10 см |
| Розміри паковання | 25х15х10 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,3 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Мотоцикл |