
254 ₴
215,90 ₴
Danko Toys Dino Boom Box — набір для творчості від бренду Danko Toys.
Опис базується лише на відомих з назви характеристиках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вага | 0,5 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Вік | від 5 років |
| Висота (см) | 19 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категорія товару | Різні набори для дитячої творчості |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 6 |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Розмір | 19х10х19 см |
| Розміри паковання | 19х10х19 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Набір |
| Колір | 0,5 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |
| Мова | Український |