
169 ₴
143,65 ₴
Яскравий та привабливий набір для веселих і пізнавальних ігор. М'які фігурки фруктів і овочів легко прилипають до магнітної поверхні, стаючи чудовим доповненням до домашньої кухні, дитячої кімнати або навчальної дошки.
Набір стимулює уяву та розвиток дрібної моторики, допомагає вивчати назви, кольори й прості поняття про здорове харчування. Ігри з магнітами сприяють розвитку мовлення та соціальних навичок під час спільної творчості.
Практичний і зручний набір легко зберігати й переносити, він додає гри нотку творчості та пізнання щодня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 135 |
| Вага (кг) | 0,135 |
| Вага в упаковці, кг | 0,135 |
| Вага, г | 135 |
| Вага | 0,135 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Кількість деталей | 14 |
| Кількість деталей (шт.) | 14 |
| Кількість предметів у наборі | 14 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Призначення | Для дітей |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 13х18х7 см |
| Розміри паковання | 13х18х7 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Набір |
| Колір | 0,135 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в пакованні (см) | 18 |
| Мова | українська |