
156 ₴
132,60 ₴
Набір для творчості бренду Danko Toys, в якому представлені крейда для асфальту. Призначений для малювання на асфальтових і вуличних поверхнях.
Використовується для творчих занять і малюнків на асфальті, тротуарах та інших зовнішніх поверхнях.
Підходить для творчих активностей на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вага | 0,7 кг |
| Тип іграшки | Крейда |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Кількість деталей | 16 |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Кількість деталей (шт.) | 16 |
| Кількість предметів у наборі | 16 |
| Розмір | 13х14х13 см |
| Розміри паковання | 13х14х13 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мел |
| Упаковка | Відро |
| Колір | 0,7 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в пакованні (см) | 14 |