
89 ₴
75,65 ₴
Набір для творчості від Danko Toys, що містить крейду для асфальту. Призначений для малювання на вуличних поверхнях, таких як тротуари, ігрові майданчики та дворові доріжки.
Крейда для асфальту підходить для творчих занять на відкритому повітрі і використання безпосередньо на асфальті.
Набір для творчості Danko Toys — крейда для асфальту призначений для створення малюнків і графіки на вуличних поверхнях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вага | 0,45 кг |
| Тип іграшки | Крейда |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Кількість деталей | 10 |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 10 |
| Кількість деталей (шт.) | 10 |
| Кількість предметів у наборі | 10 |
| Розмір | 11х15х5 см |
| Розміри паковання | 11х15х5 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мел |
| Колір | 0,45 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |