
99 ₴
84,15 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кількість кольорів | 6 |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вага | 0,05 кг |
| Тип іграшки | Фарбі |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Кількість фарб | 6 |
| Розмір | 20х6х1 см |
| Розміри паковання | 20х6х1 см |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Фарбі |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,05 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в пакованні (см) | 6 |