
149 ₴
126,65 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вага | 0,35 кг |
| Вид | Набори для малювання |
| Тип іграшки | Фарбі |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 4 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 28х20х4 см |
| Розміри паковання | 28х20х4 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Фарбі |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,35 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |
| Мова | українська |