
199 ₴
169,15 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вага | 0,5 кг |
| Тип іграшки | Книги |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 8 років |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категорія товару | Книжки та плакати |
| Матеріал | картон, папір |
| Матеріали | картон, папір |
| Розмір | 16х22х2 см |
| Розміри паковання | 16х22х2 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Книги |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в пакованні (см) | 22 |
| Мова | Російська |