
207 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вага | 0,25 кг |
| Тип іграшки | Розмальовки |
| Висота в упаковці (см) | 0,5 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 0,5 |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 36 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Комплект постачання | 14 картинок прикрашений фольгою |
| Комплектація | 14 картинок прикрашений фольгою |
| Матеріали | картон |
| Розмір | 36х28х0,5 см |
| Розміри паковання | 36х28х0,5 см |
| Стан | Нове |
| Тип | Розмальовки |
| Упаковка | Полиэтилен |
| Колір | 0,25 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в пакованні (см) | 28 |