
132 ₴
112,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 1 року |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Довжина (см) | 27 |
| Категорія товару | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | сито-1шт, лопатка-1шт, формочки — 4 шт. |
| Комплектація | сито-1шт, лопатка-1шт, формочки — 4 шт. |
| Матеріали | пластмаса |
| Розмір | 27х21х7 см |
| Розміри паковання | 27х21х7 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Колір | 0,2 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в пакованні (см) | 21 |