
193 ₴
164,05 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Скакалка |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Додаткові характеристики | Лічильник |
| Категорія товару | Фітнес, гімнастика |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Особливості | Лічильник |
| Розмір | 19х8х6 см |
| Розміри паковання | 19х8х6 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Спорт |
| Тип | Скакалка |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,2 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в пакованні (см) | 8 |