
116 ₴
98,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 15 |
| Вага (кг) | 0,015 |
| Вага в упаковці, кг | 0,015 |
| Вага, г | 15 |
| Вага | 0,015 кг |
| Тип іграшки | Брелоки |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 1 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 1 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 10х1х10 см |
| Розміри паковання | 10х1х10 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Брелоки |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,015 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |