
107 ₴
90,95 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вага | 0,06 кг |
| Тип іграшки | Антистрес |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Розмір | 7х7х7 см |
| Розміри паковання | 7х7х7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Антистрес |
| Упаковка | кульок |
| Колір | 0,06 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |