
119 ₴
101,15 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вага | 0,03 кг |
| Тип іграшки | Антистрес |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Розмір | 10*3*3 см |
| Розміри | 10*3*3 см |
| Розміри паковання | 10х3х3 см |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Антистрес |
| Колір | 0,03 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в пакованні (см) | 3 |