
124 ₴
105,40 ₴
Незвичайна текстура, яка приємно тягнеться, м'яко тісниться в руках і дарує годинник тактильних експериментів. Ідеальна для тих, хто любить створювати форми, розтягувати та м'яти слайм у різний спосіб.
М'яко замішуйте, комбінуйте з іншими матеріалами для нових відчуттів і зберігайте у герметичній упаковці, щоб продовжити його свіжість і якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Вікова група | Від 5 років |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вага | 0,35 кг |
| Тип іграшки | Лізуні |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Вік | від 5 років |
| Висота (см) | 6 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 8 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 8х16х6 см |
| Розміри паковання | 8х16х6 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Лізуні |
| Колір | 0,35 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |