
157 ₴
133,45 ₴
Ніжна та об’ємна текстура — ідеальний слайм для гри й релаксації. Повітряна, м’яка консистенція легко розтягується, ліпиться й повертає форму, даруючи приємні тактильні відчуття.
Яскраві кольори райдуги з делікатними переливами створюють святковий настрій і стимулюють фантазію: змішуйте відтінки, формуйте фігури або використовуй як частину творчих ігор.
Зберігайте масу в контейнері, щоб зберегти її м’якість. При потребі пом’якшіть слайм легким розминанням руками. Уникайте контакту з тканинами та порізаними поверхнями.
Ідеальний вибір для тих, хто цінує приємні тактильні ігри й яскраві візуальні ефекти без зайвих турбот.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 370 |
| Вага (кг) | 0,37 |
| Вага в упаковці, кг | 0,37 |
| Вага, г | 370 |
| Вага | 0,37 кг |
| Тип іграшки | Лізуні |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 8 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 9 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 6 |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 9х8х8 см |
| Розміри паковання | 9х8х8 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Лізуні |
| Колір | 0,37 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в пакованні (см) | 8 |