
111 ₴
94,35 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Слайм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вага | 0,15 кг |
| Тип іграшки | Лізуні |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 8 років |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Розмір | 7х7х7 см |
| Розміри паковання | 7х7х7 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Упаковка | Банка |
| Колір | 0,15 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |