


192 ₴
163,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Тип іграшки | Лізуні |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Комплект постачання | слайм в пакеті (80гр), шприц для слайма, герой |
| Комплектація | слайм в пакеті (80гр), шприц для слайма, герой |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 30х19х6 см |
| Розміри паковання | 30х19х6 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Лізуні |
| Упаковка | Планшет |
| Колір | 0,25 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в пакованні (см) | 19 |
| Розміри | |
| Вага | 0,25 кг |