
303 ₴
257,55 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 420 |
| Вага (кг) | 0,42 |
| Вага в упаковці, кг | 0,42 |
| Вага, г | 420 |
| Вага | 0,42 кг |
| Вид | Виготовлення мила |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | Від 5 |
| Вікова група | Від 5 |
| Висота (см) | 5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | Від 5 |
| Довжина (см) | 37 |
| Категорія товару | Набори для рукоділля |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 10 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 37х24х5 см |
| Розміри паковання | 37х24х5 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір | 0,42 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в пакованні (см) | 24 |
| Мова | Український |