
195 ₴
165,75 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Висота | 20 см |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 70 |
| Вага (кг) | 0,07 |
| Вага в упаковці, кг | 0,07 |
| Вага, г | 70 |
| Вага | 0,07 кг |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Звірі |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 15х20х7 см |
| Розміри паковання | 15х20х7 см |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Тварини |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |