
90 ₴
76,50 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 15 |
| Вага (кг) | 0,015 |
| Вага в упаковці, кг | 0,015 |
| Вага, г | 15 |
| Вага | 0,015 кг |
| Тип іграшки | Антистрес |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 5 років |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Розмір | 10х7х4 см |
| Розміри паковання | 10х7х4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Антистрес |
| Упаковка | кульок |
| Колір | 0,015 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |