
200 ₴
170 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оригінал |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Продукти |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Вік | від 18 місяців |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Висота (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 15 |
| Категорія товару | Магазин і продукти |
| Матеріали | пластик |
| Розмір | 15х22х8 см |
| Розміри паковання | 15х22х8 см |
| Тематика | Магазин |
| Тип | Продукти |
| Упаковка | Полиэтилен |
| Колір | 0,2 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в пакованні (см) | 22 |