
2 284 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 4.1 кг |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 4100 |
| Вага (кг) | 4,1 |
| Вага в упаковці, кг | 4,1 |
| Вага, г | 4100 |
| Тип іграшки | Самокат |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Вік | від 18 місяців |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Висота (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 55 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 55 |
| Додаткові характеристики | Гаманець |
| Категорія товару | Самокати |
| Кількість коліс | 3 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Ніжка для паркування | Немає |
| Особливості | Гаманець |
| Розмір | 55х27х15 см |
| Розміри паковання | 55х27х15 см |
| Батьківська ручка | Так |
| Розмір в пакованні | Да |
| Світлові ефекти | є |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в пакованні (см) | 27 |