
140 ₴
119 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Настільна гра |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 4 до 6 років |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 4 до 6 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | 2+ |
| Комплект постачання | ігр.поле-1шт, кубик-1шт, фігурки-25шт |
| Комплектація | ігр.поле-1шт, кубик-1шт, фігурки-25шт |
| Кількість учасників | 2+ |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Призначення | Для всієї родини |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 19х19х4 см |
| Розміри паковання | 19х19х4 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Рівень складності | 1 |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в пакованні (см) | 19 |
| Мова | українська, англійська |