
192 ₴
163,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оригінал |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вага | 0,15 кг |
| Тип іграшки | Гравюрі |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Вік | від 6 років |
| Висота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Розмір | 15х25х1 см |
| Розміри паковання | 15х25х1 см |
| Тип | Гравюрі |
| Колір | 0,15 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |