
199 ₴
169,15 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оригінал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вага | 0,05 кг |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категорія товару | Герої з мультфільмів |
| Комплект постачання | фігурка-1шт, контейнер для зберігання — 1 шт. |
| Комплектація | фігурка-1шт, контейнер для зберігання — 1 шт. |
| Матеріали | пластик |
| Розмір | 15х12х10 см |
| Розміри паковання | 15х12х10 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Кіно та мультфільми |
| Упаковка | кульок |
| Колір | 0,05 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |