
102 ₴
86,70 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Слайм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Лізуні |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Вік | від 8 років |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Розмір | 6х5х6 см |
| Розміри паковання | 6х5х6 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Упаковка | Банка |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в пакованні (см) | 5 |