
774 ₴
657,90 ₴
Настільна гра Strateg Собори для дітей 30104
Настільна гра "Со та економіки, поєднує розвагу з розвитком. Гравців чекає збір ресурсів та будівництво, створення власної інфраструктури, захист володінь та багато інших захоплюючих пригод.
У комплекті є все необхідне - ігрове поле, картки із завданнями, жетони з ресурсами та будинками. Мета гри – будівництво величного Собору та отримання максимальної кількості очок за виконані завдання. Для більшої захопливості та достовірності гравець зможе розфарбувати дерев'яні фішки-фігурки фарбами, які є у комплекті, зобразивши персонажів гри. Грати можна компанією від 2 до 4 осіб, здійснюючи по черзі ходи відповідно до правил, долаючи перешкоди та виконуючи завдання. Правила прості, але гра захопить учасників із першої партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 1300 |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Вага, г | 1300 |
| Вага | 1,3 кг |
| Тип іграшки | Настільна гра |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 6 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | картки-53шт, жетони-126 шт., картинки-72шт, кубик, |
| Комплектація | картки-53шт, жетони-126 шт., картинки-72шт, кубик, |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Призначення | Для всієї родини |
| Розмір | 30х30х7 см |
| Розміри паковання | 30х30х7 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 1,3 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |
| Мова | українська |