
160 ₴
136 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вага | 0,12 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Комплект постачання | лялька-1шт, 15 магнітів |
| Комплектація | лялька-1шт, 15 магнітів |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Призначення | Для дітей |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 21*7,5 см |
| Розміри | 21*7,5 см |
| Розміри паковання | 17х24х1 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Набір |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,12 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в пакованні (см) | 24 |
| Мова | українська |