
500 ₴
425 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вага | 0,5 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 42 |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Комплект постачання | 12 машин |
| Комплектація | 12 машин |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір | 42х48х4 см |
| Розміри паковання | 42х48х4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Військові та військова техніка |
| Упаковка | планшет |
| Колір | 0,5 |
| Ширина (см) | 48 |
| Ширина в пакованні (см) | 48 |
| Основні | |
| Тип | Набір |