
1 191 ₴
Пластиковий ігровий вантажний автомобіль створений для активних рольових ігор. Легкий корпус полегшує перенесення та гру вдома й на вулиці, а просте очищення поверхні робить догляд швидким і зручним. Ергономічна форма підходить для дитячих рук, сприяє розвитку дрібної моторики та уяви, а міцні елементи забезпечують тривале використання навіть при інтенсивних іграх.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 2650 |
| Вага (кг) | 2,65 |
| Вага в упаковці, кг | 2,65 |
| Вага, г | 2650 |
| Вага | 2,65 кг |
| Тип іграшки | Вантажівка |
| Висота в упаковці (см) | 35 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 35 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 80 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 80 |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 1 |
| Комплект постачання | машина, лопатка |
| Комплектація | машина, лопатка |
| Матеріали | пластик |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір | 80х25х35 см |
| Розміри паковання | 80х25х35 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Машини гіганти |
| Тип | Вантажівка |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 2,65 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |